спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | H1026P |
| центриращ диаметър | 64 mm |
| брой на дупките | 5 |
| минимална дебелина | 7,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 305 mm |
| за номер артикул | H1026P |
| височина | 60,7 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR H1026P
38.76 €
-20%
31.01 €
|
|
ATE 24010901511
|
|
BOSCH 0986479449
|
|
BRECO BS7738
|
|
BREMBO 08A35510
|
|
CAR 1421336
|
|
FERODO DDF1608
36.64 €
-20%
29.31 €
|
|
fri.tech. DF1110
|
|
JAPANPARTS DP444
|
|
PAGID 54625
|
|
PILENGA 5312
|
|
PILENGA 5660
|
|
REMSA 6117400
|
|
ROADHOUSE 6117400
|
|
sbs 1815202642
34.15 €
-0%
34.15 €
|
|
TEXTAR 92162500
56.6 €
-20%
45.28 €
|
|
TRUSTING DF1110
34.14 €
-0%
34.14 €
|
|
TRW DF7374
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
HONDA 42510S9AE50
|
|
HONDA 42510SCAE50
|
| Honda CR-V II (RD_) | 150 коня | бензин |
| Honda CR-V II (RD_) | 140 коня | дизел |
