спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | H1471P |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| за номер артикул | H1471P |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| височина | 47,6 mm |
| диаметър | 239 mm |
| брой на дупките | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR H1471P
27.83 €
-20%
22.26 €
|
|
APEC braking DSK252
|
|
ATE 24010901111
|
|
BENDIX 562016B
|
|
BOSCH 0986479101
|
|
BRADI 1191555
|
|
Brake ENGINEERING DI955373
|
|
BRECO BS7477
|
|
BREMBO 08571910
|
|
CAR 142853
|
|
FERODO DDF1358
58.3 €
-20%
46.64 €
|
|
FERODO DDF950
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
FREMAX BD1703
|
|
INTERBRAKE HO471P
|
|
JAPANPARTS DP409
|
|
JURID 562016J
65.65 €
-20%
52.52 €
|
|
MINTEX MDC846
|
|
PAGID 51122
|
|
PILENGA 5310
|
|
QUINTON HAZELL BDC4746
|
|
REMSA 652100
|
|
ROADHOUSE 652100
|
|
sbs 1815202621
24.52 €
-0%
24.52 €
|
|
TEXTAR 92077900
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
TRW DF2657
|
|
TRW DF4191
39.73 €
-20%
31.78 €
|
|
URPA 101595
|
|
VALEO 186432
|
|
HONDA 42510SR3000
|
|
HONDA 42510SR3A10
|
|
HONDA 42510SR3A11
|
|
HONDA 42510SR3G00
|
|
HONDA 42510SR3J00
|
|
HONDA 42510SR3J01
|
| Honda CRX III (EH, EG) | 125 коня | бензин |
| Honda CRX III (EH, EG) | 160 коня | бензин |
| Honda CIVIC V Hatchback (EG) | 125 коня | бензин |
| Honda CIVIC V Hatchback (EG) | 160 коня | бензин |
| Honda CIVIC V седан (EG, EH) | 125 коня | бензин |
| Honda CIVIC V седан (EG, EH) | 160 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) | 160 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI седан (EJ, EK) | 160 коня | бензин |
| Honda JAZZ II (GD) | 83 коня | бензин |
| Honda JAZZ II (GD) | 78 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI купе (EJ, EM1) | 160 коня | бензин |
| Honda JAZZ III (GE) | 100 коня | бензин |
| Honda JAZZ III (GE) | 90 коня | бензин |
