спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | I1012V |
| диаметър | 300 mm |
| височина | 74,8 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 25 mm |
| брой на дупките | 6 |
| центриращ диаметър | 77,6 mm |
| за номер артикул | I1012V |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR I1012V
57.83 €
-20%
46.26 €
|
|
BREMBO 09975810
|
|
CAR 1421457
|
|
FERODO FCR314A
69.02 €
-20%
55.22 €
|
|
fri.tech. DF1253
|
|
INTERBRAKE IV261V
|
|
MINTEX MDC2009
|
|
PAGID 54559
|
|
REMSA 6106210
|
|
ROADHOUSE 6106210
|
|
sbs 1815202356
53.32 €
-0%
53.32 €
|
|
TRUSTING DF1253
|
|
TRW DF4987
|
|
IVECO 2996131
|
|
IVECO 504121605
|
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 95 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 95 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 95 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 95 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 136 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 95 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 136 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 95 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 136 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 95 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV фургон/комби | 95 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV фургон/комби | 136 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV фургон/комби | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV фургон/комби | 95 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV фургон/комби | 136 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV фургон/комби | 95 коня | дизел |
