спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | J2006P |
| брой на дупките | 5 |
| минимална дебелина | 11 mm |
| за номер артикул | J2006P |
| диаметър | 285 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| височина | 58,7 mm |
| центриращ диаметър | 71,8 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR J2006P
36.05 €
-20%
28.84 €
|
|
A.B.S. 18199
|
|
ASHIKA 6109905
|
|
BRECO BS7785
|
|
BREMBO 08A63610
|
|
JAPANPARTS DP905
|
|
MINTEX MDC2391
|
|
NK 209327
|
|
PAGID 54940
|
|
QUINTON HAZELL BDC5867
|
|
sbs 1815209327
|
|
TEXTAR 92194003
|
|
TRW DF6386
51.13 €
-20%
40.9 €
|
|
JEEP 52128411AA
|
|
JEEP 52128411AB
|
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 147 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 211 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 143 коня | дизел |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 150 коня | дизел |
| Jeep WRANGLER II (TJ) | 143 коня | бензин |
| Jeep WRANGLER II (TJ) | 174 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 204 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 163 коня | дизел |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 147 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 204 коня | бензин |
