спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | M1403V |
| за номер артикул | M1403V |
| диаметър | 256 mm |
| височина | 45 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22,4 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 69 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR M1403V
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
VOLVO 308729268
|
|
BENDIX 561926B
|
|
BOSCH 0986478531
|
|
BRADI 1303326
|
|
Brake ENGINEERING DI955302
|
|
BRECO BS8078
|
|
BREMBO 09564014
|
|
CAR 142839
|
|
CIFAM 800653
|
|
DELPHI BG2763
64.42 €
-20%
51.54 €
|
|
DELPHI BG3202
69.02 €
-20%
55.22 €
|
|
DELPHI BG763
|
|
FERODO DDF658
39.92 €
-20%
31.94 €
|
|
FREMAX BD7639
|
|
GRAF DF29653
|
|
INTERBRAKE MB403V
|
|
JURID 561926J
|
|
KWP 129461
|
|
METELLI 230653
|
|
PAGID 50303
|
|
REMSA 639410
|
|
ROADHOUSE 639410
|
|
TRW DF1443
44.3 €
-20%
35.44 €
|
|
URPA 101456
|
|
HYUNDAI 51712M2000
|
|
MITSUBISHI MB407639
|
|
MITSUBISHI MB668107
|
|
MITSUBISHI MB928994
|
|
MITSUBISHI MB928995
|
|
MITSUBISHI MR389722
|
|
MITSUBISHI MR475330
|
| Mitsubishi GALANT IV седан (E3_A) | 86 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT IV седан (E3_A) | 144 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT IV седан (E3_A) | 144 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT IV седан (E3_A) | 75 коня | дизел |
| Mitsubishi GALANT IV (E3_A) | 75 коня | дизел |
| Mitsubishi GALANT IV седан (E3_A) | 90 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT IV (E3_A) | 90 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT IV седан (E3_A) | 109 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT IV (E3_A) | 109 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT IV (E3_A) | 144 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT IV седан (E3_A) | 109 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT IV (E3_A) | 109 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT IV (E3_A) | 146 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT IV седан (E3_A) | 150 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT IV (E3_A) | 144 коня | бензин |
| Hyundai SANTAMO | 139 коня | бензин |
| Hyundai SANTAMO | 139 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT IV седан (E3_A) | 145 коня | бензин |
