спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | M1608V |
| дебелина на спирачния диск | 27 mm |
| минимална дебелина | 24 mm |
| за номер артикул | M1608V |
| центриращ диаметър | 87 mm |
| диаметър | 276 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| височина | 45 mm |
| брой на дупките | 6 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR M1608V
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
ATE 24012701011
|
|
BOSCH 0986478715
|
|
BRADI 1304424
|
|
CAR 142273
|
|
DELPHI BG3586
101.24 €
-20%
80.99 €
|
|
FREMAX BD7041
|
|
INTERBRAKE MB641V
|
|
JAPANPARTS DI539
|
|
MINTEX MDC1294
|
|
PAGID 54128
|
|
QUINTON HAZELL BDC4981
|
|
REMSA 686810
|
|
ROADHOUSE 686810
|
|
TEXTAR 92112800
|
|
TRW DF4077
|
|
MITSUBISHI MB928120
|
| Mitsubishi PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) | 208 коня | бензин |
| Mitsubishi PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) | 194 коня | бензин |
