спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | M2018V |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| за номер артикул | M2018V |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| брой на дупките | 5 |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| височина | 64,6 mm |
| диаметър | 312 mm |
| минимална дебелина | 25,4 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR M2018V
51.4 €
-20%
41.12 €
|
|
MERCEDES-BENZ 2114210912
|
|
MERCEDES-BENZ 211421091264
|
|
BENDIX 562386B
|
|
BRECO BS8509
|
|
BREMBO 09948110
|
|
CAR 142387
|
|
DELPHI BG3756
77.21 €
-20%
61.77 €
|
|
INTERBRAKE MR441V
|
|
JURID 562386J
72.51 €
-20%
58.01 €
|
|
MINTEX MDC1617
|
|
PILENGA V297
|
|
QUINTON HAZELL BDC5465
|
|
REMSA 667710
|
|
ROADHOUSE 667710
|
|
sbs 1815203360
59.21 €
-0%
59.21 €
|
| Mercedes E-CLASS (W211) | 224 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 306 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 224 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 224 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 204 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 177 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 204 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 260 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 306 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 306 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 177 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 272 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 224 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 224 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 190 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 231 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 272 коня | бензин |
| Mercedes CLS (C219) | 224 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 388 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 292 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 204 коня | бензин |
| Mercedes CLS (C219) | 224 коня | дизел |
