спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | M2036V |
| минимална дебелина | 27,4 mm |
| за номер артикул | M2036V |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| височина | 47,5 mm |
| диаметър | 304 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR M2036V
63.38 €
-20%
50.71 €
|
|
MERCEDES-BENZ 2114211212
|
|
APEC braking DSK2376
|
|
ATE 24013001791
|
|
BOSCH 0986479333
|
|
CAR 1421242
|
|
DELPHI BG4029
101.77 €
-20%
81.42 €
|
|
FERODO DDF1638
57.22 €
-20%
45.77 €
|
|
INTERBRAKE MD231V
|
|
MINTEX MDC2064
|
|
PAGID 54521PRO
|
|
PILENGA V946
|
|
QUINTON HAZELL BDC5631
|
|
REMSA 6114010
|
|
ROADHOUSE 6114010
|
|
sbs 1815203386
55.08 €
-0%
55.08 €
|
|
TEXTAR 92152100
|
|
TEXTAR 92152105
|
|
TRW DF6078
|
|
ZIMMERMANN 400365100
|
| Mercedes E-CLASS (W211) | 177 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 224 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 177 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 224 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 190 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 190 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 231 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 272 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 224 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 224 коня | дизел |
