спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | M2064V |
| височина | 68 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 80 mm |
| за номер артикул | M2064V |
| диаметър | 278 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR M2064V
43.99 €
-20%
35.19 €
|
|
MERCEDES-BENZ 1264200005
|
|
MERCEDES-BENZ 1264200172
|
|
MERCEDES-BENZ 1264210012
|
|
ATE 24012201161
|
|
BENDIX 561167B
|
|
BOSCH 0986478061
|
|
BRADI 1280525
|
|
BRECO BS7869
|
|
BREMBO 09246520
|
|
CAR 142462
|
|
CIFAM 800086
|
|
DELPHI BG2306
56.77 €
-20%
45.42 €
|
|
FERODO DDF143
58 €
-20%
46.4 €
|
|
FREMAX BD0172
|
|
FTE BS3443
|
|
GRAF DF2886
|
|
INTERBRAKE MR064V
|
|
KWP 102886
|
|
METELLI 230086
|
|
MINTEX MDC252
|
|
PILENGA V181
|
|
QUINTON HAZELL BDC3443
|
|
REMSA 627410
|
|
ROADHOUSE 627410
|
|
TEXTAR 92020400
|
|
TRW DF1578
|
|
URPA 101187
|
|
ZIMMERMANN 400106100
|
| Mercedes S-CLASS (W126) | 156 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W126) | 185 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W126) | 218 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W126) | 204 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W126) | 231 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W126) | 241 коня | бензин |
| Mercedes SL (R107) | 177 коня | бензин |
| Mercedes SL (R107) | 185 коня | бензин |
| Mercedes SL (R107) | 218 коня | бензин |
| Mercedes SL (R107) | 204 коня | бензин |
| Mercedes SL (R107) | 218 коня | бензин |
| Mercedes SL купе (C107) | 218 коня | бензин |
| Mercedes SL (R107) | 224 коня | бензин |
| Mercedes SL (R107) | 231 коня | бензин |
| Mercedes SL (R107) | 241 коня | бензин |
| Mercedes COUPE (C123) | 185 коня | бензин |
| Mercedes SL купе (C107) | 177 коня | бензин |
| Mercedes SL купе (C107) | 185 коня | бензин |
| Mercedes SL купе (C107) | 218 коня | бензин |
| Mercedes SL купе (C107) | 225 коня | бензин |
| Mercedes SL купе (C107) | 241 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W126) | 218 коня | бензин |
