спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | M2075V |
| дебелина на спирачния диск | 32 mm |
| за номер артикул | M2075V |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| минимална дебелина | 30 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| височина | 64,5 mm |
| диаметър | 335 mm |
| брой на дупките | 5 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR M2075V
67.33 €
-20%
53.87 €
|
|
MERCEDES-BENZ 2214210612
|
|
MERCEDES-BENZ 2214211012
|
|
ATE 24013201371
|
|
BOSCH 0986479413
|
|
CAR 1421374
|
|
FERODO DDF1769
187.83 €
-20%
150.26 €
|
|
fri.tech. DF1208
|
|
MINTEX MDC1862
|
|
PAGID 54719PRO
|
|
PILENGA V942
|
|
QUINTON HAZELL BDC5638
|
|
REMSA 6103210
|
|
ROADHOUSE 6103210
|
|
sbs 18152033119
|
|
TRUSTING DF1208
|
|
TRW DF6077
|
|
ZIMMERMANN 400365920
|
| Mercedes S-CLASS (W221) | 258 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 258 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 306 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 306 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 272 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 235 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 272 коня | бензин |
