спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | M2371V |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| минимална дебелина | 19,4 mm |
| за номер артикул | M2371V |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| височина | 44 mm |
| диаметър | 284 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR M2371V
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
MERCEDES-BENZ 2024210712
|
|
MERCEDES-BENZ 2024210912
|
|
MERCEDES-BENZ 202421091264
|
|
APEC braking DSK697
|
|
ATE 24012201321
|
|
BENDIX 561697B
|
|
BOSCH 0986478301
|
|
BRADI 1280925
|
|
Brake ENGINEERING DI955289
|
|
BREMBO 09486944
|
|
CAR 142471
|
|
CIFAM 800314
|
|
DELPHI BG2768
85.39 €
-20%
68.31 €
|
|
DELPHI BG768
|
|
FERODO DDF588
49.83 €
-20%
39.87 €
|
|
FREMAX BD3182
|
|
FTE BS3839
|
|
GRAF DF29314
|
|
INTERBRAKE MR371V
|
|
JURID 561697J
74.91 €
-20%
59.93 €
|
|
KWP 129314
|
|
METELLI 230314
|
|
MINTEX MDC741
|
|
PAGID 52118PRO
|
|
PILENGA V195
|
|
QUINTON HAZELL BDC3839
|
|
REMSA 631310
|
|
ROADHOUSE 631310
|
|
sbs 1815203317
36.05 €
-0%
36.05 €
|
|
TEXTAR 92059400
|
|
TRW DF2656
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
URPA 101332
|
|
VALEO 186280
|
|
VILLAR 6280440
|
|
ZIMMERMANN 400142600
|
| Mercedes C-CLASS (W202) | 150 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 193 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 136 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 122 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 136 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 95 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 150 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 150 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 88 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 197 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 125 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 125 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 192 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 102 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 102 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 75 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 129 коня | бензин |
