спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | M2381P |
| за номер артикул | M2381P |
| диаметър | 284 mm |
| височина | 44 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 67 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR M2381P
21.2 €
-20%
16.96 €
|
|
MERCEDES-BENZ 2024210212
|
|
MERCEDES-BENZ 202421021264
|
|
APEC braking DSK629
|
|
ATE 24011201281
|
|
BENDIX 561696B
|
|
BOSCH 0986478262
|
|
BRADI 1282714
|
|
Brake ENGINEERING DI955290
|
|
BRECO BS7566
|
|
BREMBO 08475044
|
|
CAR 142470
|
|
CIFAM 800313
|
|
DELPHI BG2769
66.98 €
-20%
53.58 €
|
|
FERODO DDF540
76.69 €
-20%
61.36 €
|
|
FREMAX BD3180
|
|
FTE BS3838
|
|
GRAF DF29313
|
|
INTERBRAKE MR381P
|
|
JURID 561696J
72.1 €
-20%
57.68 €
|
|
KWP 129313
|
|
METELLI 230313
|
|
MINTEX MDC806
|
|
PAGID 52108PRO
|
|
PILENGA 5194
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
QUINTON HAZELL BDC3838
|
|
REMSA 631000
|
|
ROADHOUSE 631000
|
|
sbs 1815203316
27.83 €
-0%
27.83 €
|
|
TEXTAR 92059300
47.37 €
-20%
37.9 €
|
|
TRW DF2654
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
URPA 101330
|
|
VALEO 186298
|
|
VILLAR 6280439
|
|
ZIMMERMANN 400142500
|
| Mercedes C-CLASS (W202) | 75 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 95 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 113 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 122 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 280 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 121 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 88 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 75 коня | дизел |
