спирачен диск PROTECHNIC
спирачен диск
| Производител | PROTECHNIC |
| Парт номер | PRD2647 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 255 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| височина | 45 mm |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| брой на дупките | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16458
53.02 €
-20%
42.41 €
|
|
AP 24728
|
|
ATE 24012001691
|
|
BENDIX 562197B
|
|
BOSCH 0986478996
|
|
BOSCH 0986AB6329
|
|
BOSCH 0986AB9544
|
|
Brake ENGINEERING DI955805
|
|
BRECO BS8319
|
|
BREMBO 09737910
|
|
DELPHI BG3393
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
JURID 562197J
|
|
LPR M5761V
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
MAPCO 25529
|
|
sbs 16458
|
|
sbs 1815203047
43.07 €
-0%
43.07 €
|
|
sbs 1815203223
25.18 €
-0%
25.18 €
|
|
sbs 1815203237
35.42 €
-0%
35.42 €
|
|
TEXTAR 92096800
|
|
TRW DF4121
46.17 €
-20%
36.94 €
|
|
VALEO 197063
|
|
ZIMMERMANN 370306900
|
|
MAZDA N0263325XC
|
|
MAZDA NA753325X
|
|
MAZDA NA753325XC
|
|
MAZDA NO263325XC
|
| Mazda MX-5 I (NA) | 130 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 110 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 140 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 146 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 139 коня | бензин |
