спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG3393 |
| диаметър | 254 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 45 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16458
53.02 €
-20%
42.41 €
|
|
ACDelco AC2476D
|
|
AP 24728
|
|
APEC braking DSK798
|
|
ASHIKA 6003358
|
|
ASHIKA 6OO3358
|
|
ATE 2401200169102
|
|
ATE 24O12OO1691O2
|
|
ATE 24012001691
|
|
ATE 24O12OO1691
|
|
ATE 420169
|
|
ATE 42O169
|
|
BLUE PRINT ADM54348
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
BRADI 1295924
|
|
Brake ENGINEERING 955805
|
|
Brake ENGINEERING 9558O5
|
|
Brake ENGINEERING DI955805
|
|
Brake ENGINEERING DI9558O5
|
|
BREMBO 09737910
|
|
BREMBO 09737911
|
|
BREMBO O9737911
|
|
BREMBO O973791O
|
|
CAR 142851
|
|
COMLINE ADC0432V
43.19 €
-20%
34.55 €
|
|
COMLINE ADCO432V
|
|
FERODO DDF975
52.91 €
-20%
42.33 €
|
|
fri.tech. DF713
|
|
FTE BS4876
|
|
GIRLING 6041211
|
|
GIRLING 6O41211
|
|
HP (ZEBRA) 57626
|
|
JAPANPARTS DI358
|
|
KAGER 370539
|
|
KAGER 37O539
|
|
KAVO PARTS BR4735
|
|
KAVO PARTS BR4735C
|
|
MAGNETI MARELLI 353612659240
|
|
MAGNETI MARELLI 35361265924O
|
|
MGA D1413
|
|
MINTEX MDC1295
|
|
MOTAQUIP VBE322
|
|
NATIONAL NBD821
|
|
NIPPARTS J3303062
29.7 €
-20%
23.76 €
|
|
NIPPARTS J33O3O62
|
|
NK 203237
|
|
NK 2O3237
|
|
OPTIMAL BS7300
|
|
OPTIMAL BS73OO
|
|
PAGID 50255
|
|
PAGID 5O255
|
|
PEX 140295
|
|
PEX 14O295
|
|
PILENGA V513
|
|
QUINTON HAZELL BDC4876
|
|
QUINTON HAZELL BDC4876P
|
|
ROULUNDS BRAKING D2476
|
|
sbs 1815203237
35.42 €
-0%
35.42 €
|
|
sbs 18152O3237
|
|
TEXTAR 92096800
|
|
TEXTAR 92O968OO
|
|
TRUSTING DF713
30.34 €
-0%
30.34 €
|
|
TRW DF4121
46.17 €
-20%
36.94 €
|
|
UNIPART GBD1134
|
|
UNIPART GDB1134
|
|
ZIMMERMANN 370306900
|
|
ZIMMERMANN 37O3O69OO
|
|
MAZDA GM3926251
|
|
MAZDA N0263325X
|
|
MAZDA N0263325XC
|
|
MAZDA NA753325X
|
|
MAZDA NA753325XC
|
|
MAZDA NO263325X
|
|
MAZDA NO263325XC
|
| Mazda MX-5 I (NA) | 130 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 110 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 140 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 146 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 139 коня | бензин |
