спирачен диск PROTECHNIC
спирачен диск
| Производител | PROTECHNIC |
| Парт номер | PRD2684 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 308 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 25,4 mm |
| височина | 47 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| материал | хартия |
| брой на дупките | 5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17158
68.49 €
-20%
54.79 €
|
|
AP 24974
|
|
ATE 24012801351
|
|
BOSCH 0986479199
|
|
Brake ENGINEERING DI956621
|
|
BRECO BS8593
|
|
BREMBO 09982120
|
|
DELPHI BG9016
86.88 €
-20%
69.51 €
|
|
FEBI BILSTEIN 24310
56.48 €
-20%
45.18 €
|
|
FERODO DDF1368
67.35 €
-20%
53.88 €
|
|
FREMAX BD2317
|
|
KAMOKA 1031018
|
|
LPR R1013V
63.38 €
-20%
50.71 €
|
|
MAPCO 15135
|
|
METELLI 230673
|
|
sbs 17158
|
|
sbs 1815203647
50.45 €
-0%
50.45 €
|
|
sbs 1815203931
44.91 €
-0%
44.91 €
|
|
sbs 1815203933
55.66 €
-0%
55.66 €
|
|
sbs 1815203939
25.84 €
-0%
25.84 €
|
|
TRW DF4260S
76.69 €
-20%
61.36 €
|
|
VALEO 197079
77.07 €
-20%
61.65 €
|
|
ZIMMERMANN 470242600
|
|
RENAULT 7701207378
|
|
RENAULT 8200177023
|
|
RENAULT 8200242317
|
|
RENAULT 8200570677
|
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 207 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 207 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 150 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 150 коня | дизел |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 163 коня | бензин |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 136 коня | бензин |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 120 коня | дизел |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 170 коня | бензин |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 150 коня | дизел |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 116 коня | дизел |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 131 коня | дизел |
