спирачен диск PROTECHNIC
спирачен диск
| Производител | PROTECHNIC |
| Парт номер | PRD2686 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 257 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| височина | 40,5 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| брой на дупките | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 93188917
|
|
A.B.S. 17710
45.34 €
-20%
36.27 €
|
|
AP 24980E
|
|
ATE 24012202311
|
|
BENDIX 562304B
|
|
BOSCH 0986479223
|
|
Brake ENGINEERING DI956403
|
|
BRECO BS8599
|
|
BREMBO 09584334
|
|
DELPHI BG4004
75.16 €
-20%
60.13 €
|
|
FEBI BILSTEIN 28177
40.26 €
-20%
32.21 €
|
|
FERODO DDF1304
33.79 €
-20%
27.03 €
|
|
FREMAX BD0920
|
|
JURID 562304J
72.83 €
-20%
58.26 €
|
|
KAMOKA 1032608
39.06 €
-0%
39.06 €
|
|
LPR F2000V
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
LPR O1017V
|
|
MAPCO 25711
|
|
METELLI 230835
|
|
METELLI 230835C
|
|
METELLI 230835
|
|
sbs 17710
|
|
sbs 1815202348
28.46 €
-0%
28.46 €
|
|
sbs 1815203620
41.22 €
-0%
41.22 €
|
|
sbs 1815203640
24.52 €
-0%
24.52 €
|
|
TEXTAR 92145700
55.37 €
-20%
44.3 €
|
|
TRW DF4692
|
|
TRW DF4796
43.49 €
-20%
34.79 €
|
|
VALEO 197044
97 €
-20%
77.6 €
|
|
FIAT 55700920
|
|
FIAT 55700921
|
|
OPEL 569024
|
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 65 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 77 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 75 коня | дизел |
| Opel CORSA D | 60 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 80 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 90 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel CORSA D | 75 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 95 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 80 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel CORSA D | 87 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 65 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 77 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 105 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 75 коня | дизел |
