спирачен диск PROTECHNIC
спирачен диск
| Производител | PROTECHNIC |
| Парт номер | PRD5117 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 261 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 80,1 mm |
| центриращ диаметър | 39,8 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой звена на верига | 10 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 569204
|
|
VAUXHALL 90348319
|
|
A.B.S. 15893
35.12 €
-20%
28.1 €
|
|
AP 14286
|
|
ATE 24011001441
|
|
BENDIX 561530B
|
|
BOSCH 0986478328
|
|
Brake ENGINEERING DI955016
|
|
BRECO BS7406
|
|
BREMBO 08530910
|
|
DELPHI BG2571
29.15 €
-20%
23.32 €
|
|
FEBI BILSTEIN 04525
35.9 €
-20%
28.72 €
|
|
FERODO DDF242
63.99 €
-20%
51.2 €
|
|
FERODO DRF242
|
|
JURID 561530J
35.79 €
-20%
28.63 €
|
|
LPR O1181P
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
MAPCO 15747
30.67 €
-0%
30.67 €
|
|
METELLI 230283
|
|
METELLI 230283
|
|
sbs 15893
|
|
sbs 1815203618
31.62 €
-0%
31.62 €
|
|
sbs 1815203670
51.68 €
-0%
51.68 €
|
|
TEXTAR 92042000
|
|
TRW DF1621
60.69 €
-20%
48.55 €
|
|
VALEO 186302
|
|
ZIMMERMANN 430146300
|
|
OPEL 569204
|
| Opel KADETT E хетчбек (33_, 34_, 43_, 44_) | 115 коня | бензин |
| Opel KADETT E хетчбек (33_, 34_, 43_, 44_) | 129 коня | бензин |
| Opel KADETT E хетчбек (33_, 34_, 43_, 44_) | 150 коня | бензин |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 100 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 100 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 115 коня | бензин |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 115 коня | бензин |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 129 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 129 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 115 коня | бензин |
| Opel KADETT E хетчбек (33_, 34_, 43_, 44_) | 115 коня | бензин |
| Opel KADETT E хетчбек (33_, 34_, 43_, 44_) | 150 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 116 коня | бензин |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 116 коня | бензин |
| Opel KADETT E хетчбек (33_, 34_, 43_, 44_) | 156 коня | бензин |
