спирачен диск PROTECHNIC
спирачен диск
| Производител | PROTECHNIC |
| Парт номер | PRD5131 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| височина | 60,1 mm |
| центриращ диаметър | 62 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой звена на верига | 10 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15726
25.53 €
-20%
20.42 €
|
|
AP 10111E
|
|
ATE 24011001501
|
|
ATE 24031001501
|
|
ATE 24111001501
|
|
BENDIX 561132B
|
|
BOSCH 0986478034
|
|
Brake ENGINEERING DI839472
|
|
BRECO BS7271
|
|
BREMBO 08394724
|
|
DELPHI BG2202
34.43 €
-20%
27.55 €
|
|
FEBI BILSTEIN 04091
27.83 €
-20%
22.26 €
|
|
FERODO DDF093
73.63 €
-20%
58.9 €
|
|
JURID 561132J
|
|
KAMOKA 103186
|
|
LPR B2131P
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
MAPCO 15719
22.24 €
-0%
22.24 €
|
|
METELLI 230084
|
|
sbs 15726
|
|
sbs 1815201514
29.73 €
-0%
29.73 €
|
|
sbs 1815201545
70.81 €
-0%
70.81 €
|
|
sbs 1815201561
43.68 €
-0%
43.68 €
|
|
TEXTAR 92019200
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
TRW DF1561
40.26 €
-20%
32.21 €
|
|
VALEO 186117
|
|
ZIMMERMANN 150112900
|
|
BMW 34211119581
|
|
BMW 34211122282
|
|
BMW 34216755407
|
|
BMW 34216755408
|
| BMW 3 (E21) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 90 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 100 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 102 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 105 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 113 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 136 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 129 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 125 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 139 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 171 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 122 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 129 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 86 коня | дизел |
| BMW 3 (E30) | 115 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E30) | 113 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E30) | 129 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E30) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E30) | 115 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E30) | 100 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E30) | 113 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E30) | 129 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E30) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E30) | 171 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 102 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 90 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 102 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E30) | 102 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E30) | 115 коня | бензин |
