спирачен диск PROTECHNIC
спирачен диск
| Производител | PROTECHNIC |
| Парт номер | PRD5134 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 247 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 34 mm |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой звена на верига | 8,5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15958
18.63 €
-20%
14.9 €
|
|
ATE 24011001991
|
|
BENDIX 561411B
|
|
BOSCH 0986478359
|
|
BOSCH 0986BB4081
|
|
Brake ENGINEERING DI952590
|
|
BREMBO 08298520
|
|
DELPHI BG2572
25.84 €
-20%
20.67 €
|
|
FEBI BILSTEIN 10319
29.82 €
-20%
23.85 €
|
|
FERODO DDF238
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
JURID 561411J
|
|
LPR P1151P
18.07 €
-20%
14.46 €
|
|
METELLI 230217
|
|
sbs 15958
|
|
sbs 1815203716
23.19 €
-0%
23.19 €
|
|
sbs 1815209919
44.91 €
-0%
44.91 €
|
|
sbs 1815209947
18.07 €
-0%
18.07 €
|
|
TEXTAR 92048200
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
TRW DF2580
|
|
VALEO 186199
|
|
ZIMMERMANN 440310300
|
|
PEUGEOT 4246A1
|
|
PEUGEOT 4246A2
|
|
PEUGEOT 4246G9
|
| Peugeot 405 I (15B) | 158 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 405 II (4B) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 405 II (4B) | 101 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 105 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 120 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 147 коня | бензин |
| Peugeot 405 II (4B) | 121 коня | бензин |
| Peugeot 405 II (4B) | 152 коня | бензин |
| Peugeot 405 I Break (15E) | 120 коня | бензин |
| Peugeot 405 I Break (15E) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 405 II Break (4E) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 405 II Break (4E) | 101 коня | бензин |
| Peugeot 405 I Break (15E) | 105 коня | бензин |
| Peugeot 405 I Break (15E) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 405 II Break (4E) | 121 коня | бензин |
| Peugeot 405 II (4B) | 150 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 122 коня | бензин |
