спирачен диск PROTECHNIC
спирачен диск
| Производител | PROTECHNIC |
| Парт номер | PRD5224 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| височина | 65 mm |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| брой на дупките | 5 |
| материал | хартия |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17602
|
|
AP 14870
|
|
ATE 24011003141
|
|
ATE 24031003141
|
|
BENDIX 562259B
|
|
BOSCH 0986479217
|
|
Brake ENGINEERING DI956485
|
|
BRECO BS7669
|
|
BREMBO 08978710
|
|
DELPHI BG3948
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
FEBI BILSTEIN 26134
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
FERODO DDF1303
38.76 €
-20%
31.01 €
|
|
JURID 562259J
73.87 €
-20%
59.1 €
|
|
KAMOKA 1032606
37.67 €
-0%
37.67 €
|
|
LPR B2003P
51.68 €
-20%
41.34 €
|
|
MAPCO 25850
|
|
METELLI 230817
|
|
sbs 17602
|
|
sbs 1815201579
59.79 €
-0%
59.79 €
|
|
TEXTAR 92132900
|
|
TRW DF4448
51 €
-20%
40.8 €
|
|
BMW 34216764647
|
| BMW 1 (E81) | 115 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 116 коня | дизел |
