спирачен диск PROTECHNIC
спирачен диск
| Производител | PROTECHNIC |
| Парт номер | PRD5306 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 240 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,2 mm |
| височина | 40,8 mm |
| центриращ диаметър | 57 mm |
| брой на дупките | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 9196592
|
|
A.B.S. 17149
39.76 €
-20%
31.81 €
|
|
AP 14859
|
|
ATE 24011002681
|
|
BENDIX 562181B
|
|
BOSCH 0986478731
|
|
Brake ENGINEERING DI956163
|
|
BRECO BS7658
|
|
BREMBO 08973910
|
|
DELPHI BG3771
59.31 €
-20%
47.45 €
|
|
FEBI BILSTEIN 23553
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
FERODO DDF1283
82.14 €
-20%
65.71 €
|
|
JURID 562181J
|
|
LPR O1013P
25.84 €
-20%
20.67 €
|
|
METELLI 230610
|
|
METELLI 230610
|
|
sbs 17149
|
|
sbs 1815203633
21.87 €
-0%
21.87 €
|
|
TEXTAR 92111000
41.22 €
-20%
32.98 €
|
|
TRW DF4200
44.02 €
-20%
35.22 €
|
|
VALEO 186791
|
|
ZIMMERMANN 430148900
|
|
OPEL 569112
|
| Opel CORSA C (F08, F68) | 125 коня | бензин |
| Opel TIGRA TwinTop | 90 коня | бензин |
| Opel TIGRA TwinTop | 125 коня | бензин |
| Opel TIGRA TwinTop | 69 коня | дизел |
