спирачен диск PROTECHNIC
спирачен диск
| Производител | PROTECHNIC |
| Парт номер | PRD6102 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 276 mm |
| дебелина на спирачния диск | 19 mm |
| минимална дебелина | 17,4 mm |
| височина | 60,1 mm |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| брой на дупките | 5 |
| материал | хартия |
| брой звена на верига | 10 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16339
37.08 €
-20%
29.66 €
|
|
AP 24750
|
|
ATE 24011901071
|
|
ATE 24031901071
|
|
ATE 24111901071
|
|
BENDIX 562003B
|
|
BOSCH 0986478642
|
|
Brake ENGINEERING DI955543
|
|
BRECO BS8337
|
|
BREMBO 09772710
|
|
DELPHI BG3041
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
FEBI BILSTEIN 12324
47.78 €
-20%
38.22 €
|
|
FERODO DDF831
100.64 €
-20%
80.51 €
|
|
FERODO DRF831
|
|
JURID 562003J
110.02 €
-20%
88.01 €
|
|
KAMOKA 1031662
41.16 €
-0%
41.16 €
|
|
LPR B2431V
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
METELLI 230450C
|
|
METELLI 230450C
|
|
sbs 16339
|
|
sbs 1815201520
32.26 €
-0%
32.26 €
|
|
sbs 1815201548
53.32 €
-0%
53.32 €
|
|
TEXTAR 92072400
60.95 €
-20%
48.76 €
|
|
TRW DF2767
53.15 €
-20%
42.52 €
|
|
VALEO 186559
109.62 €
-20%
87.7 €
|
|
BMW 34211162315
|
|
BMW 34211165211
|
| BMW 3 Touring (E36) | 193 коня | бензин |
| BMW 3 (E36) | 193 коня | бензин |
| BMW 3 (E36) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E36) | 193 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E36) | 193 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E36) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E36) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E36) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 118 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 136 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 105 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 118 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 118 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 136 коня | дизел |
| BMW 3 купе (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 105 коня | бензин |
| BMW 3 Compact (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 116 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 115 коня | дизел |
| BMW 3 Compact (E46) | 115 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 116 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 116 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 150 коня | бензин |
