спирачен диск REMSA
спирачен диск
| Производител | REMSA |
| Парт номер | 61335.10 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 347,8 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28,4 mm |
| височина | 62,1 mm |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| брой на дупките | 5 |
| тегло | 12,28 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
REMSA BDM754420
|
|
REMSA DCA6133510
|
|
A.B.S. 17868
124.24 €
-20%
99.39 €
|
|
AP 25099 V
|
|
ATE 24013001991
|
|
BOSCH 0986479436
|
|
BRECO BV 8705
|
|
BREMBO 09992211
|
|
CAR 1421464
|
|
COMLINE ADC1755V
|
|
FEBI BILSTEIN 32261
107.37 €
-20%
85.9 €
|
|
FREMAX BD1986
|
|
GIRLING 6048535
|
|
METZGER 25099V
|
|
MEYLE 3155210005PD
|
|
OPTIMAL BS8350
|
|
QH Benelux HP59037
|
|
REMSA BDM754420
|
|
ROADHOUSE 6133510
|
|
SWAG 20932261
|
|
TRISCAN 812011181
|
|
TRW DF4853S
101.24 €
-20%
80.99 €
|
|
WOKING D6133510
|
|
ZIMMERMANN 150344820
|
|
ZIMMERMANN 150344852
|
|
BMW 34116793244
|
| BMW X5 (E70) | 306 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 235 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 235 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 235 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 235 коня | дизел |
| BMW X5 (F15, F85) | 306 коня | бензин |
| BMW X5 (F15, F85) | 313 коня | дизел |
| BMW X6 (F16, F86) | 306 коня | бензин |
