спирачен диск REMSA
спирачен диск
| Производител | REMSA |
| Парт номер | 6193.00 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 258 mm |
| височина | 53,5 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| минимална дебелина | 7,3 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| тегло | 3,22 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
REMSA BDM629310
|
|
REMSA DCA619300
|
|
MERCEDES-BENZ 2024230012
|
|
MERCEDES-BENZ A2024230012
|
|
A.P. 14465E
|
|
AP 14465
|
|
ATE 24010901201
|
|
ATE 409120
|
|
BENDIX 561698B
|
|
BOSCH 0986478255
|
|
BRADI 1280755
|
|
BREMBO 08473820
|
|
BREMBO 08473824
|
|
DELPHI BG2761
54.71 €
-20%
43.77 €
|
|
DELPHI BG761
|
|
FAG BS3840
|
|
FERODO DDF539
63.91 €
-20%
51.13 €
|
|
JURID 561698J
54.91 €
-20%
43.93 €
|
|
LPR M2401P
22.53 €
-20%
18.02 €
|
|
METELLI 230315
|
|
METELLI 230315C
|
|
MGA D1115
|
|
PAGID 52106
|
|
REMSA BDM629310
|
|
ROADHOUSE 619300
|
|
TEXTAR 98200059501
|
|
TRW DF2653
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
WOKING D619300
|
|
ZIMMERMANN 400142700
|
|
ZIMMERMANN 400142720
|
|
ZIMMERMANN 400142750
|
|
ZIMMERMANN 4001427
|
|
VW 230315
|
| Mercedes C-CLASS (W202) | 75 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 95 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 113 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 122 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 150 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 193 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 136 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 121 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 193 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 180 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 150 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 122 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 150 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 88 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 192 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 88 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 125 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 102 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 102 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 75 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 129 коня | бензин |
