спирачен диск REMSA
спирачен диск
| Производител | REMSA |
| Парт номер | 6217.00 |
| контролен знак за преглед | K.B.A.: 61210 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 261 mm |
| височина | 80,1 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 39,8 mm |
| тегло | 5,97 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
REMSA DCA621700
|
|
VAUXHALL 90348319
|
|
ATE 24011001441
|
|
BENDIX 345100
|
|
BENDIX 561530B
|
|
BOSCH 0986478328
|
|
BRADI 1341754
|
|
BREMBO 08530910
|
|
DELPHI BG2571
29.15 €
-20%
23.32 €
|
|
DELPHI BG571
|
|
FAG BS3681
|
|
FERODO DDF242
63.99 €
-20%
51.2 €
|
|
JURID 561530J
35.79 €
-20%
28.63 €
|
|
LPR O1181P
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
METELLI 230283
|
|
MGA D1083
|
|
PAGID 52407
|
|
QUINTON HAZELL BDC3681
|
|
ROADHOUSE 621700
|
|
TEXTAR 98200042001
|
|
TRW DF1621
60.69 €
-20%
48.55 €
|
|
WOKING D621700
|
|
ZIMMERMANN 430146300
|
|
ZIMMERMANN 430146350
|
|
ZIMMERMANN 4301463
|
|
OPEL 569204
|
| Opel KADETT E хетчбек (33_, 34_, 43_, 44_) | 115 коня | бензин |
| Opel KADETT E хетчбек (33_, 34_, 43_, 44_) | 115 коня | бензин |
| Opel KADETT E хетчбек (33_, 34_, 43_, 44_) | 129 коня | бензин |
| Opel KADETT E хетчбек (33_, 34_, 43_, 44_) | 150 коня | бензин |
| Opel KADETT E (39_, 49_) | 115 коня | бензин |
| Opel KADETT E комби (35_, 36_, 45_, 46_) | 115 коня | бензин |
| Opel KADETT E кабриолет (43B_) | 115 коня | бензин |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 100 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 100 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 115 коня | бензин |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 115 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 115 коня | бензин |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 129 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 129 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 129 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 115 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 115 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 150 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 150 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 136 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 136 коня | бензин |
| Opel KADETT E хетчбек (33_, 34_, 43_, 44_) | 115 коня | бензин |
| Opel KADETT E хетчбек (33_, 34_, 43_, 44_) | 150 коня | бензин |
| Opel KADETT E (39_, 49_) | 115 коня | бензин |
| Opel KADETT E кабриолет (43B_) | 116 коня | бензин |
| Opel KADETT E комби (35_, 36_, 45_, 46_) | 115 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 116 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 116 коня | бензин |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 116 коня | бензин |
| Opel KADETT E (39_, 49_) | 114 коня | бензин |
| Opel KADETT E хетчбек (33_, 34_, 43_, 44_) | 156 коня | бензин |
| Opel KADETT E (39_, 49_) | 115 коня | бензин |
