спирачен диск REMSA
спирачен диск
| Производител | REMSA |
| Парт номер | 6412.10 |
| контролен знак за преглед | K.B.A.: 61209 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 256 mm |
| височина | 40 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| брой на дупките | 6 |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| тегло | 4,8 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
REMSA BDM684520
|
|
REMSA DCA641210
|
|
VOLVO 3455719
|
|
VOLVO 34557199
|
|
VOLVO 34557199
|
|
VOLVO 34557199
|
|
AP 24502
|
|
ATE 24012201641
|
|
ATE 422164
|
|
BENDIX 561820B
|
|
BOSCH 0986478431
|
|
BREMBO 09585410
|
|
DELPHI BG2899
52.87 €
-20%
42.3 €
|
|
DELPHI BG899
|
|
FERODO DDF510
52.19 €
-20%
41.75 €
|
|
JURID 561820J
|
|
LPR V1486V
29.82 €
-20%
23.85 €
|
|
METELLI 230294
|
|
MGA D1094
|
|
REMSA BDM684520
|
|
ROADHOUSE 641210
|
|
TEXTAR 98200069301
|
|
TRW DF2748
45.66 €
-20%
36.53 €
|
|
WOKING D641210
|
|
VW 230294
|
| Volvo 480 E | 95 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 109 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 120 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 102 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 122 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 110 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 120 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 87 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 102 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 110 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 120 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 102 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 90 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 110 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 109 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 109 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 90 коня | дизел |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | дизел |
| Volvo 480 E | 106 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 83 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 83 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 122 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 122 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 87 коня | бензин |
