спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF2748 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 256 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| височина | 40 mm |
| брой на дупките | 6 |
| мярка на резбата | 13 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 3455719
|
|
VOLVO 34557199
|
|
A.B.S. 16305
30.78 €
-20%
24.62 €
|
|
ABEX W0819
|
|
ACDelco AC2554D
|
|
APEC braking DSK646
|
|
ATE 24012201641
|
|
ATE 24112201641
|
|
BENDIX 561820B
|
|
BORG & BECK BBD5039
|
|
BOSCH 0986478431
|
|
BRADI 1602824
|
|
Brake ENGINEERING DI955409
|
|
BREMBO 09585410
|
|
DELPHI BG2899
52.87 €
-20%
42.3 €
|
|
DELPHI BG899
|
|
FEBI BILSTEIN 22475
|
|
FERODO DDF510
52.19 €
-20%
41.75 €
|
|
FERODO DDF5101
|
|
FIRST LINE FBD564
|
|
FTE BS4504
|
|
GIRLING 6027481
|
|
GRAF DF29294L
|
|
HELLA 8DD355103931
|
|
JURID 561820J
|
|
LPR V1486V
29.82 €
-20%
23.85 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353616013140
|
|
METELLI 230294
|
|
MGA D1094
|
|
MINTEX MDC1060
|
|
NATIONAL NBD583
|
|
NK 204835
|
|
NK 314835
|
|
OBTEC A/S 383804V
|
|
PAGID 54021
|
|
PEX 140668
|
|
QH Benelux 57426
|
|
QUINTON HAZELL 641210
|
|
QUINTON HAZELL BDC4504
|
|
QUINTON HAZELL BSF4504
|
|
REMSA 641210
|
|
ROADHOUSE 641210
|
|
ROULUNDS RUBBER D2554
|
|
TEXTAR 92069300
|
|
TEXTAR 98200069301
|
|
TRISCAN 812027118
|
|
TRUSTING DF793
31.98 €
-0%
31.98 €
|
|
VALEO 197351
|
|
WOKING P641210
|
| Volvo 480 E | 95 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 109 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 120 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 102 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 122 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 110 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 95 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 120 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 87 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 102 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 110 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 120 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 102 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 90 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 110 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 109 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 109 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 90 коня | дизел |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | дизел |
| Volvo 480 E | 106 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 83 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 83 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 122 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 122 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 87 коня | бензин |
