спирачен диск REMSA
спирачен диск
| Производител | REMSA |
| Парт номер | 6431.00 |
| контролен знак за преглед | K.B.A.: 61210 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 245 mm |
| височина | 83,6 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 45,2 mm |
| тегло | 5,33 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
REMSA BDM604410
|
|
REMSA DCA643100
|
|
A.P. 14594E
|
|
A.P. X14594
|
|
AP 14594
|
|
ATE 24011002101
|
|
ATE 410210
|
|
BENDIX 561982B
|
|
BOSCH 0986478759
|
|
BRADI 1012654
|
|
BREMBO 08691110
|
|
BREMBO 08691114
|
|
BREMBO 08691175
|
|
DELPHI BG3030
78.23 €
-20%
62.58 €
|
|
FERODO DDF830
36.68 €
-20%
29.35 €
|
|
JURID 561982J
70.75 €
-20%
56.6 €
|
|
LPR A1481P
40.46 €
-20%
32.37 €
|
|
METELLI 230394
|
|
METELLI 230394C
|
|
MGA D1194
|
|
PAGID 53944
|
|
REMSA BDM604410
|
|
ROADHOUSE 643100
|
|
TEXTAR 98200072101
|
|
TRW DF2771
51.64 €
-20%
41.31 €
|
|
WOKING D643100
|
|
ZIMMERMANN 100122900
|
|
ZIMMERMANN 100122950
|
|
ZIMMERMANN 460151300
|
|
ZIMMERMANN 460151350
|
|
AUDI 8D0615301B
|
|
AUDI 8D0615601B
|
|
AUDI 8DO615301B
|
|
AUDI 8DO615601B
|
|
VW 230394
|
| Audi A4 (8D2, B5) | 100 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 174 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 90 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 110 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 100 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 174 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 90 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 110 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 193 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 193 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 110 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 165 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 165 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 150 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 150 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 150 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 116 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 115 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 180 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 180 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 75 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 75 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 102 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 102 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 163 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 163 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 90 коня | дизел/електро |
