спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF830 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 245 mm |
| височина | 83,6 mm |
| тегло | 10,9 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 45,2 mm |
| брой звена на верига | 120 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF830
36.68 €
-20%
29.35 €
|
|
FERODO DDF8301
|
|
FERODO DDF830C
|
|
FERODO DDF830C1
|
|
APEC braking DSK228
|
|
ATE 24011002101
|
|
ATE 410210
|
|
BENDIX 561982B
|
|
BENDIX 561982BC
|
|
BENDIX 562371B
|
|
BENDIX 562371BC
|
|
BOSCH 0986478759
|
|
Brake ENGINEERING 955539
|
|
Brake ENGINEERING DI955539S
|
|
BREMBO 08691110
|
|
BREMBO 08691114
|
|
BREMBO 08691110
|
|
BREMBO 08691114
|
|
DELPHI BG3030
78.23 €
-20%
62.58 €
|
|
FEBI BILSTEIN 09079
43.49 €
-20%
34.79 €
|
|
FERODO DDF8301
|
|
FERODO DDF830C1
|
|
GRAF DF29394
|
|
HP (ZEBRA) 57688
|
|
JURID 561982J
70.75 €
-20%
56.6 €
|
|
JURID 561982JC
92.8 €
-20%
74.24 €
|
|
LPR A1481P
40.46 €
-20%
32.37 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1012654
|
|
MAGNETI MARELLI 1012654
|
|
METELLI 230394
|
|
METELLI 230394
|
|
MGA D1194
|
|
MINTEX MDC2000
|
|
MINTEX MDC830
|
|
NATIONAL NBD709
|
|
NECTO WN830
|
|
NK 204757
36.27 €
-20%
29.02 €
|
|
OBTEC A/S 815424233
|
|
PAGID 53944
|
|
QH Benelux 57688
|
|
QUINTON HAZELL BDC4552
|
|
QUINTON HAZELL BDC4552P
|
|
REMSA 604410
|
|
REMSA 643100
|
|
REMSA 643100
|
|
sbs 18152047120
57.42 €
-0%
57.42 €
|
|
sbs 1815204757
34.79 €
-0%
34.79 €
|
|
STOP 561982S
|
|
TEXTAR 92072100
55.37 €
-20%
44.3 €
|
|
TEXTAR 92154300
69.07 €
-20%
55.26 €
|
|
TEXTAR 98200072101
|
|
TRW DF2771
51.64 €
-20%
41.31 €
|
|
VALEO 186410
|
|
WAGNER WGR08301
|
|
ZIMMERMANN 100122900
|
|
AUDI 8D0615301B
|
|
AUDI 8D0615601B
|
|
VAG 8D0615601B
|
|
VW 8D0615601B
|
| Audi A4 (8D2, B5) | 100 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 174 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 90 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 110 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 100 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 174 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 90 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 110 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 193 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 193 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 165 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 165 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 150 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 150 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 116 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 115 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 180 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 180 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 75 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 75 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 102 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 102 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 163 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 163 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 90 коня | дизел/електро |
