спирачен диск REMSA
спирачен диск
| Производител | REMSA |
| Парт номер | 6600.10 |
| контролен знак за преглед | K.B.A.: 61209 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 332 mm |
| височина | 62,1 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 29,9 mm |
| минимална дебелина | 28,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| тегло | 11,04 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
REMSA BDM690320
|
|
REMSA DCA660010
|
|
AP 24896
|
|
ATE 24013001091
|
|
ATE 430109
|
|
BENDIX 562134B
|
|
BOSCH 0986478973
|
|
BOSCH 0986478974
|
|
BOSCH 0986478974
|
|
BREMBO 09869780
|
|
FERODO DDF1256
79.4 €
-20%
63.52 €
|
|
LPR B2521V
78.31 €
-20%
62.64 €
|
|
METELLI 230784
|
|
METELLI 230784C
|
|
MGA D1492
|
|
REMSA BDM690320
|
|
ROADHOUSE 660010
|
|
TRW DF4187
|
|
TRW DF4187BPS
|
|
TRW DF4187S
99.7 €
-20%
79.76 €
|
|
WOKING D660010
|
|
ZIMMERMANN 150129700
|
|
ZIMMERMANN 150129750
|
|
ZIMMERMANN 150129800
|
|
ZIMMERMANN 150129820
|
|
ZIMMERMANN 150129850
|
|
BMW 34116750713
|
|
BMW 34116756045
|
|
BMW 34116765457
|
| BMW X5 (E53) | 286 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 184 коня | дизел |
| BMW X5 (E53) | 222 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 347 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 231 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 320 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 218 коня | дизел |
| BMW X5 (E53) | 360 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 286 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 286 коня | дизел |
