спирачен диск REMSA
спирачен диск
| Производител | REMSA |
| Парт номер | 6677.10 |
| контролен знак за преглед | K.B.A.: 61209 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 312 mm |
| височина | 64,6 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 25,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| тегло | 8,95 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
REMSA BDM699720
|
|
REMSA DCA667710
|
|
MERCEDES-BENZ 2114210912
|
|
MERCEDES-BENZ A2114210912
|
|
AP 24920
|
|
ATE 24012801421
|
|
ATE 428142
|
|
BENDIX 562243B
|
|
BOSCH 0986479040
|
|
BREMBO 09948110
|
|
BREMBO 09948120
|
|
FERODO DDF1263
123.82 €
-20%
99.06 €
|
|
REMSA BDM699720
|
|
ROADHOUSE 667710
|
|
TRW DF4264
81.3 €
-20%
65.04 €
|
|
WOKING D667710
|
|
ZIMMERMANN 400362000
|
|
ZIMMERMANN 400362020
|
|
ZIMMERMANN 400362050
|
|
ZIMMERMANN 400363700
|
|
ZIMMERMANN 400363750
|
| Mercedes E-CLASS (W211) | 224 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 306 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 177 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 224 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 204 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 204 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 260 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 224 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 306 коня | бензин |
| Mercedes CLS (C219) | 272 коня | бензин |
| Mercedes CLS (C219) | 306 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 177 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 177 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 272 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 190 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 224 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 224 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 231 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 272 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 231 коня | бензин |
| Mercedes CLS (C219) | 224 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 314 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 231 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 224 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 224 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 388 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 388 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 292 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 211 коня | дизел |
| Mercedes CLS (C219) | 231 коня | бензин |
| Mercedes CLS (C219) | 224 коня | дизел |
| Mercedes CLS (C219) | 292 коня | бензин |
