спирачен диск ROADHOUSE
спирачен диск
| Производител | ROADHOUSE |
| Парт номер | 6070.00 |
| контролен знак за преглед | K.B.A.: 61210 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 238 mm |
| дебелина на спирачния диск | 8 mm |
| минимална дебелина | 6 mm |
| височина | 29 mm |
| центриращ диаметър | 57,1 mm |
| брой на дупките | 3 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| тегло | 2,7 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ROADHOUSE DSX607000
|
|
A.P. 14128E
|
|
A.P. X14128
|
|
AP 14128
|
|
ATE 24010801071
|
|
ATE 408107
|
|
ATE 508107
|
|
BENDIX 338745
|
|
BENDIX 561359B
|
|
BOSCH 0986478246
|
|
BRADI 1091514
|
|
BREMBO 08492910
|
|
BREMBO 08492914
|
|
BREMBO 08492975
|
|
DELPHI BG2355
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
DELPHI BG2526
|
|
DELPHI BG355
|
|
FAG BS3505
|
|
FERODO DDF132
53.15 €
-20%
42.52 €
|
|
JURID 561359J
35 €
-20%
28 €
|
|
LPR C1181P
19.15 €
-20%
15.32 €
|
|
METELLI 230153
|
|
MGA D953
|
|
NK 209917
|
|
PAGID 50608
|
|
QUINTON HAZELL BDC3505
|
|
REMSA 607000
|
|
sbs 1815209917
16.26 €
-0%
16.26 €
|
|
TEXTAR 98200038501
|
|
TRW DF1120
30.6 €
-20%
24.48 €
|
|
TRW DF1120BP
|
|
VALEO 186012
|
|
VALEO 186130
43.95 €
-20%
35.16 €
|
|
WOKING D607000
|
|
ZIMMERMANN 180201900
|
|
ZIMMERMANN 180201950
|
|
ZIMMERMANN 180300000
|
|
ZIMMERMANN 180300050
|
|
ZIMMERMANN 1802019
|
|
CITROEN 169004
|
|
CITROEN 95027199
|
|
CITROEN 95661810
|
|
PEUGEOT 4246F8
|
|
PEUGEOT 4246G0
|
|
PEUGEOT 4246F8
|
|
PEUGEOT 4246G0
|
|
PEUGEOT 4246F8
|
|
PEUGEOT 4246G0
|
|
VW 230153
|
| Citroen AX (ZA-_) | 41 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 45 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 54 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 95 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 60 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 85 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 67 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 52 коня | дизел |
| Citroen AX (ZA-_) | 50 коня | дизел |
| Citroen AX (ZA-_) | 60 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 45 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 60 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 90 коня | дизел |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 45 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 54 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 75 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 54 коня | дизел |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 57 коня | дизел |
| Peugeot 106 II (1) | 45 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 60 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 54 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 50 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 50 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 54 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 50 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X2) | 90 коня | дизел |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 60 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 50 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 44 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 27 коня | електро |
