спирачен диск VALEO
спирачен диск
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 186130 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | плътен |
| външен диаметър | 238 mm |
| дебелина на спирачния диск | 8 mm |
| центриращ диаметър | 57,1 mm |
| височина | 29 mm |
| минимална дебелина | 6 mm |
| брой дупки на джанта | 3 |
| брой на дупките за закрепване | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VALEO DF356
|
|
A.B.S. 15839
15.66 €
-20%
12.53 €
|
|
A.B.S. 15839OE
|
|
A.B.S. 15839S
|
|
ABEX W0434
|
|
ATE 24010801071
|
|
BENDIX 561359B
|
|
BOSCH 0986478246
|
|
BOSCH 0986478246
|
|
BOSCH 0986AB6160
|
|
BOSCH 0986BB4041
|
|
BOSCH 986478246
|
|
BOSCH 986AB6160
|
|
BOSCH 986BB4041
|
|
BREMBO 08492914
|
|
BREMBO 08492975
|
|
BREMBO 8492914
|
|
BREMBO 8492975
|
|
BREMBO FD008000
|
|
BREMBO FS008000
|
|
DELPHI BG2355
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
DEX DF035
|
|
FERODO DDF132
53.15 €
-20%
42.52 €
|
|
FERODO DRF132
|
|
FTE BS3505
|
|
JURID 561359J
35 €
-20%
28 €
|
|
LPR C1181P
19.15 €
-20%
15.32 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6011203
|
|
METELLI 230153
|
|
MGA D953
|
|
MINTEX 11125083
|
|
MINTEX 11125803
|
|
MINTEX MDC401
|
|
MOTAQUIP LVBD1405
|
|
MOTAQUIP VDD384
|
|
NK 1815209917
|
|
PAGID 50608
|
|
PILENGA 5178
|
|
QUINTON HAZELL 607000
|
|
QUINTON HAZELL BDC3505
|
|
QUINTON HAZELL BSF3505
|
|
REMSA 607000
|
|
ROADHOUSE 607000
|
|
ROULUNDS RUBBER D2011
|
|
SASIC 2004277
|
|
sbs 1815209917
16.26 €
-0%
16.26 €
|
|
TEXTAR 92038500
29.82 €
-20%
23.85 €
|
|
TEXTAR 982000385
|
|
TEXTAR 98200038501
|
|
TRIPLE FIVE ADC3146
|
|
TRIPLE FIVE E169004
|
|
TRIPLE FIVE YH1036
|
|
TRUSTING DF035
15.33 €
-0%
15.33 €
|
|
TRW DF1120
30.6 €
-20%
24.48 €
|
|
CITROEN 4249C5
|
|
CITROEN 4249C5
|
|
CITROEN 95027199
|
|
CITROEN 95661810
|
|
PEUGEOT 4246F8
|
|
PEUGEOT 4246G0
|
|
PEUGEOT 4246F8
|
|
PEUGEOT 4246G0
|
|
PEUGEOT 4249C5
|
|
PEUGEOT 4249C5
|
| Citroen AX (ZA-_) | 41 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 45 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 54 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 60 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 67 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 52 коня | дизел |
| Citroen AX (ZA-_) | 60 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 45 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 60 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 45 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 54 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 45 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 60 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 54 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 50 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 50 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 54 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 50 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 60 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 50 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 44 коня | бензин |
