спирачен диск ROADHOUSE
спирачен диск
| Производител | ROADHOUSE |
| Парт номер | 61182.10 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 303 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,4 mm |
| височина | 71,6 mm |
| центриращ диаметър | 70,7 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| тегло | 7,26 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ROADHOUSE DSX6118210
|
|
ATE 24012002091
|
|
BLUE PRINT ADG043127
54.14 €
-20%
43.31 €
|
|
BOSCH 0986479268
|
|
JAPANPARTS DPW05
|
|
METELLI 230893
|
|
REMSA 6118210
|
|
TRW DF6024
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
WOKING D6118210
|
|
OPEL 4804637
|
|
OPEL 96625873
|
| Opel ANTARA | 167 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 167 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 163 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 163 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 184 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 163 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 184 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 126 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 167 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 167 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 258 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 163 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 258 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 141 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 150 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 230 коня | бензин |
| Opel MERIVA | 125 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 150 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 140 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 227 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 150 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 127 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 127 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 140 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 150 коня | дизел |
