спирачен диск ROADHOUSE
спирачен диск
| Производител | ROADHOUSE |
| Парт номер | 61183.10 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 295,9 mm |
| дебелина на спирачния диск | 29 mm |
| минимална дебелина | 27,4 mm |
| височина | 51,6 mm |
| центриращ диаметър | 70,7 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| тегло | 8,62 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ROADHOUSE DSX6118310
|
|
ATE 24012901011
|
|
ATE 429101
|
|
BLUE PRINT ADG043126
60.95 €
-20%
48.76 €
|
|
BOSCH 0986479267
|
|
BREMBO 09A63010
|
|
FERODO DDF1625
144.18 €
-20%
115.35 €
|
|
JAPANPARTS DIW12
|
|
METELLI 230894
|
|
REMSA 6118310
|
|
TRW DF4928S
73.63 €
-20%
58.9 €
|
|
WOKING D6118310
|
|
OPEL 4808848
|
|
OPEL 96625948
|
| Opel ANTARA | 167 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 167 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 163 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 163 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 184 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 163 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 184 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 126 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 167 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 167 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 258 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 163 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 258 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 141 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 150 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 230 коня | бензин |
| Opel MERIVA | 125 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 150 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 140 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 227 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 150 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 127 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 127 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 140 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 150 коня | дизел |
