спирачен диск ROADHOUSE
спирачен диск
| Производител | ROADHOUSE |
| Парт номер | 61266.10 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 257,9 mm |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| височина | 44 mm |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| брой на дупките | 4 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ROADHOUSE DSX6126610
|
|
A.B.S. 17938
59.99 €
-20%
47.99 €
|
|
A.B.S. 17938S
|
|
ABE C33089ABE
43.49 €
-20%
34.79 €
|
|
ASHIKA 6003325
|
|
ASHUKI 09906803
|
|
BOSCH 0986479541
|
|
CAR 1421377
|
|
CAR HPD1377
|
|
CIFAM 800983
|
|
E.T.F. 193284
|
|
fri.tech. DF1254
|
|
LPR M5017V
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
METELLI 230983
|
|
MEYLE 35155210030
|
|
MINTEX MDC2042
|
|
PAGID 54668
|
|
QUINTON HAZELL BDC5754
|
|
REMSA 6126610
|
|
TEXTAR 92166800
|
|
TRUSTING DF1254
|
|
TRW DF4966
54.71 €
-20%
43.77 €
|
|
WOKING D6126610
|
|
ZIMMERMANN 370308100
|
|
MAZDA DF7133251
|
| Mazda 2 (DE) | 75 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 103 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 86 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 68 коня | дизел |
| Mazda 2 (DE) | 95 коня | дизел |
| Mazda 2 (DE) | 102 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 84 коня | бензин |
