спирачен диск ROADHOUSE
спирачен диск
| Производител | ROADHOUSE |
| Парт номер | 61299.10 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 257,9 mm |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| височина | 43,9 mm |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| брой на дупките | 4 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ROADHOUSE DSX6129910
|
|
A.B.S. 17946
57.9 €
-20%
46.32 €
|
|
A.B.S. 17946S
|
|
BOSCH 0986479566
|
|
BREMBO 09A96824
|
|
CAR 1421475
|
|
CAR HPD1475
|
|
CIFAM 800975
|
|
DELPHI BG4170
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
GRAF DF29975
|
|
LPR F1022V
41.22 €
-20%
32.98 €
|
|
METELLI 230975
|
|
MEYLE 7155210027
|
|
MINTEX MDC1907
|
|
NK 202580
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
PAGID 54760PRO
|
|
REMSA 6129910
|
|
sbs 1815202580
38.58 €
-0%
38.58 €
|
|
TEXTAR 92176003
66.76 €
-20%
53.41 €
|
|
TRISCAN 812016151
|
|
VAICO V2540007
|
|
WOKING D6129910
|
|
ZIMMERMANN 250136300
|
|
FORD 1523795
|
|
FORD 1535924
|
|
FORD 1546835
|
|
FORD 1679853
|
| Ford FIESTA VI | 134 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 70 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI Van | 70 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI Van | 95 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 82 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 90 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 97 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 120 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 68 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 75 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 97 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Ford FIESTA VI | 95 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI Van | 82 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI Van | 68 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI Van | 90 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 65 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 100 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 125 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 105 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 80 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 75 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI Van | 75 коня | дизел |
