спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204528 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 5,1 kg |
| диаметър | 234 mm |
| височина | 38 mm |
| дебелина на спирачния диск | 18 mm |
| минимална дебелина | 17 mm |
| центриращ диаметър | 64 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15837
|
|
BENDIX 561430
|
|
BORG & BECK BBD4902
|
|
BRADI 1521424
|
|
BRECO BS8063
|
|
BREMBO 09561410
|
|
DELPHI BG2730
|
|
EUROBRAKE 5815204528
|
|
EURODEAL AUTOPARTS 576
|
|
FERODO DDF414
35.67 €
-20%
28.54 €
|
|
FIRST LINE FBD353
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3302040
|
|
JAPANPARTS JDI240
|
|
JURID 561430
|
|
JURID 561430J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2617
|
|
MINTEX MDC724
|
|
PILENGA V340
|
|
sbs 1815204528
27.17 €
--0%
27.17 €
|
|
SEBRO 5631
|
|
TEXTAR 98200049701
|
|
TRISCAN 812013122
|
|
TRUSTING DF313
|
|
TRW DF2617
|
|
ZIMMERMANN 590255400
|
|
TOYOTA 4351212130
|
| Toyota COROLLA купе (AE86) | 124 коня | бензин |
