спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204568 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 3,35 kg |
| диаметър | 234 mm |
| височина | 21 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12,5 mm |
| минимална дебелина | 11,4 mm |
| центриращ диаметър | 64 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15538
50.92 €
-20%
40.74 €
|
|
BENDIX 561299
|
|
BRADI 1520914
|
|
BRECO BS7505
|
|
BREMBO 08674010
|
|
DELPHI BG2585
|
|
EUROBRAKE 5815204568
|
|
FERODO DDF404
34 €
-20%
27.2 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3302023
|
|
JURID 561299
|
|
JURID 561299J
|
|
MGA D1087
|
|
PILENGA 5344
15.18 €
-20%
12.14 €
|
|
sbs 1815204568
27.2 €
-0%
27.2 €
|
|
TRISCAN 812013123
|
|
TOYOTA 4351214070
|
| Toyota CARINA (TA4L, TA6_L) | 78 коня | бензин |
| Toyota CARINA Station Wagon (TA4K, TA6K) | 78 коня | бензин |
