спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 18152047116 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| тегло | 4,78 kg |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 4,75 kg |
| диаметър | 286 mm |
| височина | 48,3 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| центриращ диаметър | 65 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17628
43.25 €
-20%
34.6 €
|
|
ATE 24011201691
|
|
BENDIX 562258
|
|
EUROBRAKE 58152047116
|
|
FERODO DDF1306
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
JURID 562258
|
|
LEMFÖRDER 3085601
|
|
MGA D1606
|
|
MINTEX MDC1698
|
|
PAGID 54408
|
|
QUINTON HAZELL BDC5495
|
|
sbs 18152047116
38.76 €
-0%
38.76 €
|
|
TEXTAR 92140803
51 €
-20%
40.8 €
|
|
TRISCAN 8120291001
|
|
TRUSTING DF1145
|
|
TRW DF4558
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
ZIMMERMANN 100331500
|
|
VW 1K0615601M
|
| Volkswagen GOLF PLUS (5M1, 521) | 170 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF PLUS (5M1, 521) | 160 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF PLUS (5M1, 521) | 110 коня | дизел |
