спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 18152047126 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| тегло | 6,77 kg |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 6,76 kg |
| диаметър | 310 mm |
| височина | 42,1 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17607
75.07 €
-20%
60.06 €
|
|
BORG & BECK BBD4547
|
|
BOSCH 0986479062
|
|
DELPHI BG3958
75.22 €
-20%
60.17 €
|
|
EUROBRAKE 58152047126
|
|
FEBI BILSTEIN 36238
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
FERODO DDF1934C
174.86 €
-20%
139.89 €
|
|
FIRST LINE FBD1607
|
|
FTE BS7118HB
|
|
HELLA PAGID 8DD355113341
|
|
MINTEX MDC2063
|
|
PAGID 54523
|
|
QUINTON HAZELL BDC5689
|
|
sbs 18152047126
44.91 €
-0%
44.91 €
|
|
TEXTAR 92122403
|
|
TEXTAR 92152300
|
|
TEXTAR 92152303
96.63 €
-20%
77.31 €
|
|
TRISCAN 812029191
|
|
TRW DF4269
85.9 €
-20%
68.72 €
|
|
AUDI 3D0615601D
|
|
AUDI 4E0615601A
|
|
AUDI 4E0615601K
|
| Audi A8 (4E_) | 335 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 280 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 275 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 335 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 220 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 450 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 233 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 224 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 320 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 218 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 211 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 326 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 350 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 280 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 240 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 233 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 245 коня | дизел |
