спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 18152047134 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 10 |
| тегло | 8,57 kg |
| диаметър | 312 mm |
| височина | 46,7 mm |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24012501721
|
|
CAR 1421189
|
|
EUROBRAKE 58152047134
|
|
HELLA PAGID 8DD355107521
|
|
sbs 18152047134
59.21 €
-0%
59.21 €
|
|
TEXTAR 89012900
|
|
TRISCAN 812029160c
|
|
TRUSTING DF925
|
|
TRW DF4262S
64.42 €
-20%
51.54 €
|
|
ZIMMERMANN 100332500
|
|
AUDI 4B0615301C
|
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 193 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 193 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 193 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 193 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 170 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 170 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 193 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 193 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 170 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 170 коня | бензин |
| Skoda SUPERB (3U4) | 193 коня | бензин |
| Skoda SUPERB (3U4) | 155 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 180 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 180 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 163 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 163 коня | дизел |
| Skoda SUPERB (3U4) | 163 коня | дизел |
| Audi A4 кабриолет (8H7, B6, 8HE, B7) | 218 коня | бензин |
