спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204734 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 3,69 kg |
| диаметър | 245 mm |
| височина | 65 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16068
|
|
ATE 24011002001
|
|
BENDIX 561626
|
|
BORG & BECK BBD4943
|
|
BOSCH 0986478073
|
|
BRADI 1012554
|
|
BRECO BS7428
|
|
BREMBO 08551010
|
|
CAR 142709
|
|
DELPHI BG2747
34.95 €
-20%
27.96 €
|
|
EUROBRAKE 5815204734
|
|
EURODEAL AUTOPARTS 500
|
|
FERODO DDF625
35.37 €
-20%
28.29 €
|
|
FIRST LINE FBD429
|
|
FTE BS3930
|
|
HELLA PAGID 8DD355102441
|
|
JURID 561626
|
|
JURID 561626J
|
|
LEMFÖRDER 1450602
|
|
LEMFÖRDER 504270005
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1543
|
|
MINTEX MDC1122
|
|
MOTAQUIP VBD900U
|
|
PAGID 53921
|
|
PEX 140043
|
|
PILENGA 5360
|
|
QUINTON HAZELL BDC3930
|
|
sbs 1815204734
26.5 €
-0%
26.5 €
|
|
SEBRO 2378
|
|
TEXTAR 92054300
|
|
TRISCAN 812029105
|
|
TRUSTING DF062
|
|
TRW DF1543
|
|
ZIMMERMANN 100121200
|
|
AUDI 443615601E
|
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 88 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 90 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 115 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 100 коня | дизел |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 120 коня | дизел |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 133 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 88 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 90 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 115 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 100 коня | дизел |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 120 коня | дизел |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 133 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 82 коня | дизел |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 82 коня | дизел |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 90 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 115 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 115 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 90 коня | бензин |
