спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204738 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| тегло | 6,8 kg |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 5,05 kg |
| диаметър | 256 mm |
| височина | 56,3 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16096
58.6 €
-20%
46.88 €
|
|
ATE 24012201081
|
|
BENDIX 561691
|
|
BENDIX 561691B
|
|
BORG & BECK BBD4946
|
|
BOSCH 0986478550
|
|
BRADI 101152E
|
|
BRECO BS8111
|
|
BREMBO 09571010
|
|
CAR 142739
|
|
DELPHI BG2668
73.63 €
-20%
58.9 €
|
|
EUROBRAKE 5815204738
|
|
EURODEAL AUTOPARTS 735
|
|
FERODO DDF319
110.61 €
-20%
88.49 €
|
|
FIRST LINE FBD432
|
|
FTE BS3767
|
|
HELLA PAGID 8DD355102431
|
|
JURID 561691
|
|
JURID 561691J
72.92 €
-20%
58.34 €
|
|
LEMFÖRDER 1458801
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2599
|
|
METELLI 230234
|
|
MGA D1034
|
|
MINTEX MDC795
|
|
MOTAQUIP VBD567U
|
|
PAGID 53938
|
|
PEX 140032
|
|
PILENGA V363
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
QUINTON HAZELL BDC3767
|
|
sbs 1815204738
34.15 €
-0%
34.15 €
|
|
SEBRO 2377
|
|
TEXTAR 92054200
55.37 €
-20%
44.3 €
|
|
TRISCAN 812029106
|
|
TRUSTING DF904
|
|
TRW DF2599
|
|
VALEO 186267
|
|
ZIMMERMANN 100121400
|
|
AUDI 895615301A
|
| Audi COUPE (89, 8B) | 136 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 115 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 140 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 133 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 136 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 134 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 75 коня | дизел |
| Audi 80 (8C, B4) | 90 коня | дизел |
| Audi 80 (8C, B4) | 101 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 90 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 115 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 140 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 133 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 140 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 115 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 133 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 90 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 133 коня | бензин |
| Audi CABRIOLET (8G7, B4) | 133 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 133 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 90 коня | дизел |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 101 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 112 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 140 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 136 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 112 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 113 коня | бензин |
