спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204752 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 5,7 kg |
| диаметър | 280 mm |
| височина | 45 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15705
|
|
ATE 24012201201
|
|
BENDIX 561246
|
|
BENDIX 561246B
|
|
BORG & BECK BBD4116
|
|
BOSCH 0986478022
|
|
BRADI 1010724
|
|
BRECO BS7920
|
|
BREMBO 09496410
|
|
CAR 142719
|
|
DELPHI BG2377
54.96 €
-20%
43.97 €
|
|
EUROBRAKE 5815204752
|
|
EURODEAL AUTOPARTS 519
|
|
FEBI BILSTEIN 8359
|
|
FERODO DDF190
62.65 €
-20%
50.12 €
|
|
FIRST LINE FBD107
|
|
HELLA PAGID 8DD355100571
|
|
JURID 561246
|
|
JURID 561246J
|
|
LEMFÖRDER 1364602
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1528
|
|
MGA D1064
|
|
MINTEX MDC414
|
|
MOTAQUIP VBD572U
|
|
PAGID 53931
|
|
PEX 140024
|
|
PILENGA V365
|
|
QUINTON HAZELL BDC3316
|
|
sbs 1815204752
35.42 €
-0%
35.42 €
|
|
SEBRO 2364
|
|
TEXTAR 92025800
58.45 €
-20%
46.76 €
|
|
TRISCAN 812029136
|
|
TRUSTING DF470
|
|
TRW DF1528
|
|
ZIMMERMANN 100104300
|
|
AUDI 437615301
|
|
AUDI 437615301A
|
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 136 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 182 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 137 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 165 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 182 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 165 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 220 коня | бензин |
| Audi QUATTRO (85) | 200 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi 200 Avant (44, 44Q) | 182 коня | бензин |
| Audi 200 Avant (44, 44Q) | 165 коня | бензин |
| Audi 200 Avant (44, 44Q) | 220 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 120 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 120 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 200 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 190 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 200 коня | бензин |
| Audi 200 Avant (44, 44Q) | 200 коня | бензин |
| Audi QUATTRO (85) | 200 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi 200 Avant (44, 44Q) | 165 коня | бензин |
