спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204764 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| тегло | 3,46 kg |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 3,39 kg |
| диаметър | 245 mm |
| височина | 53,7 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17056
|
|
ATE 24011002581
|
|
BENDIX 562089
|
|
BENDIX 562089B
|
|
BORG & BECK BBD4182
|
|
BRADI 1012854
|
|
BRECO BS7616
|
|
BREMBO 08908310
|
|
CAR 142754
|
|
DELPHI BG3382
58.8 €
-20%
47.04 €
|
|
EUROBRAKE 5815204764
|
|
FERODO DDF1033
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
FIRST LINE FBD1162
|
|
HELLA PAGID 8DD355105911
|
|
JURID 562089
|
|
JURID 562089J
65.11 €
-20%
52.09 €
|
|
LEMFÖRDER 2591201
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4038
|
|
METELLI 230807
|
|
MINTEX MDC1358
|
|
MOTAQUIP VBE117U
|
|
PAGID 53969
|
|
PEX 140046
|
|
PILENGA 5878
|
|
QUINTON HAZELL BDC5182
|
|
sbs 1815204764
29.73 €
-0%
29.73 €
|
|
TEXTAR 92090803
46.17 €
-20%
36.94 €
|
|
TRISCAN 812029161
|
|
TRUSTING DF749
|
|
TRW DF4038
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
ZIMMERMANN 100123700
|
|
AUDI 4B0615601
|
| Audi A6 (4B2, C5) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 165 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 150 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 230 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 180 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 340 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 340 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 180 коня | дизел |
| Audi A6 (4B2, C5) | 220 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 170 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 250 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 220 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 163 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 156 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 190 коня | бензин |
