спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204785 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 5,9 kg |
| диаметър | 256 mm |
| височина | 39,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| центриращ диаметър | 100 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17195
59.29 €
-20%
47.44 €
|
|
ATE 24012501361
|
|
BENDIX 562209
|
|
BORG & BECK BBD4233
|
|
BRADI 158422E
|
|
CAR 142284
|
|
DELPHI BG3694
42.85 €
-20%
34.28 €
|
|
EUROBRAKE 5815204785
|
|
FEBI BILSTEIN 21576
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
FERODO DDF1365
42.45 €
-20%
33.96 €
|
|
FIRST LINE FBD1222
|
|
FTE BS5166
|
|
HELLA PAGID 8DD355110621
|
|
JURID 562209
|
|
JURID 562209J
111.67 €
-20%
89.33 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4232
|
|
METELLI 230529
|
|
MGA D1440
|
|
MINTEX MDC1538
|
|
PAGID 54283
|
|
PILENGA V855
|
|
QUINTON HAZELL BDC5166
|
|
sbs 1815204785
36.68 €
-0%
36.68 €
|
|
TEXTAR 92128300
|
|
TRISCAN 8120291028
|
|
TRUSTING DF802
|
|
TRW DF4232
55.37 €
-20%
44.3 €
|
|
VW 6N0615301E
|
| Volkswagen POLO (6N1) | 120 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N2) | 125 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N2) | 75 коня | дизел |
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 125 коня | бензин |
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 105 коня | бензин |
