спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204791 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| тегло | 10,52 kg |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 10,54 kg |
| диаметър | 323 mm |
| височина | 60 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16929
106.3 €
-20%
85.04 €
|
|
ATE 24013001081
|
|
BENDIX 562175
|
|
BORG & BECK BBD5730S
|
|
BOSCH 0986478575
|
|
BRECO BS8411
|
|
BREMBO 08832411
|
|
DELPHI BG3524
92.41 €
-20%
73.93 €
|
|
EUROBRAKE 5815204791
|
|
FERODO DDF1150
157.16 €
-20%
125.73 €
|
|
FIRST LINE FBD1258
|
|
FTE BS5009
|
|
HELLA PAGID 8DD355109831
|
|
JURID 562175
|
|
JURID 562175J
87.34 €
-20%
69.87 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4209S
|
|
MINTEX MDC1419
|
|
PAGID 50264
|
|
PILENGA V879
|
|
QUINTON HAZELL BDC5009
|
|
sbs 1815204791
60.37 €
-0%
60.37 €
|
|
TEXTAR 92098300
100.76 €
-20%
80.61 €
|
|
TEXTAR 92098305
118.28 €
-20%
94.62 €
|
|
TRISCAN 812029186
|
|
TRISCAN 812029188
|
|
TRUSTING DF1199
83.54 €
-0%
83.54 €
|
|
TRW DF4209S
89.99 €
-20%
71.99 €
|
|
ZIMMERMANN 100330300
|
|
VAG 4D0615301A
|
|
VAG 4D0615301F
|
|
VAG 4D0615301J
|
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 193 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 193 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 340 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 326 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 326 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 265 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 265 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 230 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 310 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 260 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 260 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 260 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 260 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 224 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 360 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 238 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 180 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 180 коня | дизел |
| Audi A6 (4B2, C5) | 220 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 250 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 250 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 220 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 241 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 335 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 280 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 275 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 220 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 450 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 233 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 241 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 218 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 211 коня | дизел |
