спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204801 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 5,42 kg |
| диаметър | 268,5 mm |
| височина | 58 mm |
| дебелина на спирачния диск | 15 mm |
| минимална дебелина | 11,3 mm |
| центриращ диаметър | 84 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 666525
|
|
BENDIX 561095
|
|
BRECO BS7176
|
|
BREMBO 08275910
|
|
EUROBRAKE 5815204801
|
|
EURODEAL AUTOPARTS 220
|
|
JURID 561095
|
|
JURID 561095J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1681
|
|
sbs 1815204801
40.6 €
-0%
40.6 €
|
|
TRISCAN 812027124
|
|
TRW DF1681
|
| Volvo P 121 | 60 коня | бензин |
| Volvo P 121 | 68 коня | бензин |
| Volvo P 121 | 75 коня | бензин |
| Volvo P 121 | 82 коня | бензин |
| Volvo P 122 S AMAZON | 83 коня | бензин |
| Volvo P 122 S AMAZON | 80 коня | бензин |
| Volvo P 122 S AMAZON | 86 коня | бензин |
| Volvo P 122 S AMAZON | 103 коня | бензин |
| Volvo P 122 S AMAZON | 90 коня | бензин |
| Volvo P 122 S AMAZON | 101 коня | бензин |
| Volvo P 122 S AMAZON комби | 80 коня | бензин |
