спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204814 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 8,31 kg |
| диаметър | 287 mm |
| височина | 72 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| центриращ диаметър | 59 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 1329637
|
|
VOLVO 13296371
|
|
VOLVO 1330835
|
|
VOLVO 13308358
|
|
VOLVO 270877
|
|
A.B.S. 15926
|
|
ATE 24012201892
|
|
BENDIX 561304
|
|
BENDIX 561304B
|
|
BRADI 1601224
|
|
BRECO BS7907
|
|
BREMBO 09486110
|
|
CAR 142656
|
|
DELPHI BG2342
85.86 €
-20%
68.68 €
|
|
EUROBRAKE 5815204814
|
|
EURODEAL AUTOPARTS 522
|
|
FERODO DDF179
99.55 €
-20%
79.64 €
|
|
FTE BS3459
|
|
HELLA PAGID 8DD355100871
|
|
JURID 561304
|
|
JURID 561304J
|
|
LEMFÖRDER 1909801
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1684
|
|
MGA D874
|
|
MINTEX MDC1106
|
|
MINTEX MDC546
|
|
MOTAQUIP VBD417
|
|
PAGID 54013
|
|
PEX VBD417
|
|
PILENGA V160
|
|
sbs 1815204814
110.61 €
-0%
110.61 €
|
|
SEBRO 7253
|
|
TEXTAR 92031200
156.61 €
-20%
125.29 €
|
|
TRISCAN 812027111
|
|
TRUSTING DF945
|
|
TRW DF1684
|
|
VALEO 197235
|
|
ZIMMERMANN 610118100
|
| Volvo 740 (744) | 113 коня | бензин |
| Volvo 740 (744) | 114 коня | бензин |
| Volvo 740 (744) | 131 коня | бензин |
| Volvo 740 (744) | 82 коня | дизел |
| Volvo 760 (704, 764) | 109 коня | дизел |
| Volvo 740 Kombi (745) | 113 коня | бензин |
| Volvo 740 Kombi (745) | 114 коня | бензин |
| Volvo 740 Kombi (745) | 131 коня | бензин |
| Volvo 740 Kombi (745) | 156 коня | бензин |
| Volvo 740 Kombi (745) | 82 коня | дизел |
| Volvo 740 Kombi (745) | 109 коня | дизел |
| Volvo 740 Kombi (745) | 115 коня | бензин |
| Volvo 760 (704, 764) | 182 коня | бензин |
| Volvo 760 (704, 764) | 143 коня | бензин |
| Volvo 760 (704, 764) | 156 коня | бензин |
| Volvo 760 (704, 764) | 112 коня | дизел |
| Volvo 760 (704, 764) | 115 коня | дизел |
| Volvo 760 Kombi (704, 765) | 143 коня | бензин |
| Volvo 740 Kombi (745) | 122 коня | дизел |
| Volvo 740 (744) | 156 коня | бензин |
| Volvo 740 (744) | 117 коня | бензин |
| Volvo 740 (744) | 129 коня | бензин |
| Volvo 740 (744) | 159 коня | бензин |
| Volvo 760 (704, 764) | 147 коня | бензин |
| Volvo 760 (704, 764) | 173 коня | бензин |
| Volvo 740 Kombi (745) | 159 коня | бензин |
| Volvo 740 Kombi (745) | 182 коня | бензин |
| Volvo 760 Kombi (704, 765) | 156 коня | бензин |
| Volvo 740 (744) | 121 коня | бензин |
| Volvo 740 Kombi (745) | 121 коня | бензин |
| Volvo 760 Kombi (704, 765) | 182 коня | бензин |
| Volvo 740 (744) | 150 коня | бензин |
